Obserwatorzy

Denko kwartalne 2016 - #1

I tym razem po kwartalne nadeszła nareszcie chwila na pochwalenie się denkiem które zbierałam przez pozostałe trzy miesiące. Troszkę mi się tego uzbierało, jestem zadowolona z tego, w sumie jak to zawsze u mnie bywa to więcej przybyło niż ubyło, ale mniejsza z tym. 
Takim oto sposobem nadszedł czas na kolejne zbieranie zużyć, a tak prezentują się teraźniejsze : 


A oto konkretnie co się znalazło w pudełku :


1. Tutti Frutti - Peeling do ciała 'wiśnia & porzeczka' - Bardzo pozytywny peeling, do tego cudownie pachnie, na pewno jeszcze nie raz się na niego skuszę. 
2. Balneokosmetyki, Malinowy Zdrój - Biosiarczkowy żel głęboko oczyszczający do mycia twarzy - Dobrze oczyszczał twarz mimo dosyć specyficznego zapachu to pozytywnie wspominam. 
3. Biolaven Organic- Żel myjący do twarzy - Bardzo ładny zapach miał, do tego dobrze oczyszczał chodź dla mnie mało wydajny. 
4. Enklare, Natural Cosmetics - Regenerujące serum All For You - Ogólnie dobry produkt, jednak za taką cenę i tak bym się więcej na niego nie skusiła. 


5. No 36 - Perełki do kąpieli stóp - Bardzo dobry produkt do stóp, dużo mi pomógł i w sumie w problemach z stopami będę wiedzieć po co sięgać. 
6. On line, kids time - Szampon i płyn do kąpieli 2w1 truskawka - Stosowałam bardziej jako płyn do kąpieli niż do mycia włosów i tu się bardzo dobrze sprawdził, byłam zadowolona a do tego zapach bardzo ładny. 
7. Schwarzkopf, Schauma - Fresh it Up!, Szampon do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach - Ogólnie szampon szału nie robił, jedynie opakowanie przyciąga oko i w sumie dlatego się skusiłam na niego. Byłam średnio zadowolona i w sumie nie wiem czy bym się jeszcze na niego skusiła. 
8. Syoss - Color Refresher, Płukanka odświeżająca kolor włosów - Produkt szału nie zrobił na mnie, dużo mi nie pomógł, mam jeszcze jeden z tej serii i w sumie zastanawiam się czy w ogóle wykorzystać. 


9. Dove, Essential - Pielęgnująco - odżywczy krem do rąk do skóry normalnej i suchej - Kremik jak kremik, jednak szału na moich suchych rękach zdecydowanie nie zrobił .
10. Rexona Women - Clear Pure Crystal 48h, Antyperspirant w kulce - Polubiłam się z tym antyperspirantem, nie pozostawiał po sobie śladów, do tego mega wydajny i ładnie pachniał.
11. Nair - Depilator woskowy roll-on do brwi i twarzy - Ile ja się namęczyłam z tym produktem to nie wie nikt, ogólnie nie jestem zadowolona z niego praktycznie wcale i zapewne nie wrócę już do niego, oj nie. 
12. Serum do rzęs Bodetko Lash - Rewelacyjny produkt, perełka wśród wszystkich innych produktów, cudownie zadziałał na rzęsy i w sumie jestem pełna podziwu. 
13. Eveline, Lip Therapy Professional - Skoncentrowane serum do ust 8 w 1 - Bardzo dobra pomadka, ładnie pachnie, do tego dobrze radzi sobie z spierzchniętymi ustami.


14. Rimmel - Wake Me Up Make Up Foundation, Podkład rozświetlający - Dobry podkład, trzymał się dosyć długi czas na twarzy bez poprawek, do tego ładnie rozświetlał, ogólnie byłam zadowolona, ale jako numer jeden nie został. 
15. Avon - Celebre - Bardzo ładny zapach miały, chodź minus dosyć dosadny to fakt, że krótko się utrzymywały. 

Posiadaliście coś z tego? 

6 komentarzy: