Obserwatorzy

O mnie

Jestem 25 letnią mieszkanką województwa podkarpackiego o imieniu Magda. Od dłuższego czasu myślałam nad zamiarem stworzenia bloga z recenzjami kosmetycznymi bo jest to coś, co mnie pozytywnie nakręca i motywuje. Miałam kilka blogów na różnych portalach, lecz nie znalazłam tam tego czego szukałam, tu mi się to udało, sądzę, że blog przeżyje ze mną bardzo długo, ponieważ nie wyobrażam sobie już bez niego mojej dalszej egzystencji i takiego relaksu przy jego tworzeniu.

Posiadam cerę mieszaną a zarazem trądzikową, suchą na policzkach, a strefa T na czole, brodzie, nosie.
Czasami ciężko mi dobrać odpowiednie kosmetyki do takich zawirowań, żeby nie podrażniał a trochę pomógł.
Ogólnie mówiąc, moja skóra potrzebuję bardzo dużo nawilżenia, ponieważ jest praktycznie wszędzie sucha, ręce, nogi itd.

Zawsze staram się, aby moja szafka była zawsze zapełniona kosmetykami, wtedy dobrze się czuję, zazwyczaj mam ich trochę aż nadto i wszystkie czekają na swoją kolej w użyciu, a ja jestem ciekawa jak się spiszą i z niecierpliwością na to czekam aż nadejdzie ich kolej. Myślę, że kosmetyczne zakupy każdej kobiecie poprawiają nastrój, tak jest i u mnie, uwielbiam to robić, oglądać, wąchać i potrzymać.
Ciesze się, z każdego prezentu kosmetycznego, w sumie znowu jak każda kobieta, bo któż by się z tego nie cieszył? Chyba nie znam takiej osoby.

Moje preferencje kosmetyczne :

Włosy - przetłuszczające się, naturalne, w odcieniu ciemny blond
Twarz - 20 +, cera mieszana, sucha na policzkach i brodzie a tłusta w strefie T, cera jasna
Ciało - szczupła, przesuszona zwłaszcza ręce i nogi