Obserwatorzy

Lipcowe pudełko od ShinyBox

Nareszcie po długim czasie oczekiwania doczekałam się swojej paczuszki niespodzianki, w sumie już nie takiej niespodzianki bo z ciekawości podglądnęłam co się do mnie zbliża. Myślałam, że paczka dojdzie do mnie w piątek, ale nie dostałam nawet sms z powiadomieniem o nadaniu paczki, więc lekko zdenerwowana oczekiwałam jakiejś odpowiedzi ze strony shiny, doczekałam się jej w poniedziałek, a zaraz potem została do mnie nadana paczka która przyszła dzisiaj. Mimo takiego opóźnienia ciesze się, że w końcu się doczekałam. Mimo, że zawartość nie jest jakoś szokująca to miło coś dostać.
A tak prezentuje się pudełko :

DSC07996.JPG DSC07997.JPG

Pudełko jak zwykle ma śliczną grafikę, która całkowicie zachęcało do zakupu, bo przecież lato, wakacje, więc można poszaleć. 

A tak prezentuje się zawartość :


I opis całej zawartości :


Pudełko tak sobie przypadło mi do gustu, jest 5 produktów pełnowymiarowych jednak są to produkty które no można kupić sobie samemu, szminki i tuszu do rzęs praktycznie używam od święta więc będzie leżało, jedynie zadowoliła mnie kula do kąpieli, próbka gąbeczki do mycia oraz antyperspirant bo aktualny mi się skończył. Reszta taka sobie, no cóż, raz jest lepiej, raz jest gorzej. 

Jak Wam się podoba? 

5 komentarzy:

 1. Ojj nic z tego mnie nie zachwyciło :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiele blogerek ocenia ten box jako słaby. Większość kosmetyków jest dostępna w pierwszym lepszym sklepie kosmetycznym ;)

  Obserwuję Cię, gdyż bierzemy udział w tej samej akcji :)
  Czekam na Twój post ;)
  Buziaczki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kosmetyki Stenders mają piękne zapachy. Jednak zawartość sama w sobie nie powala na kolana.

  OdpowiedzUsuń