Obserwatorzy

Eveline Cosmetics, Argan Gold Edition - Waniliowy krem-maska do rąk i paznokci

DSC07840.JPG DSC07841.JPG

Waniliowy Krem-Maska do Rąk i Paznokci intensywnie regeneruje i zapewnia długotrwałe nawilżenie nawet najbardziej suchej skórze dłoni. Innowacyjna formuła oparta na Argan Regenerative Complex odżywia dłonie sprawiając, że stają się one aksamitnie gładkie oraz wzmacnia paznokcie. Chroni wrażliwą skórę przed działaniem czynników zewnętrznych. Regularne stosowanie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry dłoni.
Argan Regenerative Complex - unikalny kompleks regenerujący, który natychmiast przynosi ulgę suchej skórze. Zawiera olejek arganowy, masło shea, kompleks witamin A+E+F, d-panthenol, alantoinę, olejek z kiełków pszenicy i naturalną betainę.


Skład :

Cena :
Około 8 zł / 100 ml

Dostępność :
Drogerie, Sklepy z kosmetycznym asortymentem

Zapach :
Wyczuwalna wanilia, dosyć przyjemny

Opakowanie :
Plastikowa tubka typowa dla tego typu produktów


Moja opinia :
Posiadam zestaw z tej serii, pierwszy na odstrzał poszedł krem do rąk. Zapach waniliowy, nie przepadam trochę za nim jednak dało się przyzwyczaić do niego, do tego koloru żółtawego. Do plusów tego produktu z pewnością będzie można zaliczyć fakt, że szybko się wchłania, nawet przy dużej ilości wystarczy chwila i krem wsiąka. Nie pozostawia po sobie tłustej i lepiącej warstwy. Zapach utrzymuje się na dłoniach przez dłuższy czas. Każdy kto lubi słodkie zapachy na pewno przepadnie na jego punkcie. I to by chyba było tyle z plusów, czas na tą gorszą serię, czyli krem średnio nawilża, przy suchych rękach muszę nakładać go zdecydowanie więcej aby uzyskać jakiś efekt ukojenia. Co do wygładzenia rąk to w sumie jest i nie ma, w zależności. Do tego po umyciu dłoni krem trzeba nakładać ponownie. Przez ten fakt krem jest średnio wydajny bo trzeba go zdecydowanie więcej niż zazwyczaj żeby w ogóle coś nawilżył. Przy końcu produktu ciężko go wycisnąć trzeba się trochę namachać, wiem że można obciąć opakowanie i go stosować jednak wtedy produkt wysycha i słabo się to u mnie sprawdza, więc męczę się tak. Ogólnie miałam już lepsze produkty do rąk, więc myślę, że nie wrócę do tego. Zobaczymy jeszcze jak spisze się pozostała reszta z tej serii, mam nadzieję, że zdecydowanie lepiej. 

Posiadaliście? Jak opinie?

3 komentarze:

  1. Nie miałam. Ciekawa jestem jak u mnie by się sprawdził. Chociaż nie przepadam za zapachem wanilii :). Wolę słodkie zapachy, takie jak ,np. czekolada :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam wiele kosmetyków tej firmy, ale tego jeszcze nie miałam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam wiele kosmetyków tej firmy, ale tego jeszcze nie miałam.

    OdpowiedzUsuń