Obserwatorzy

Współpraca z Nicole Cosmetics

Jakiś czas temu udało mi się dostać do współpracy z Nicole Cosmetics i niedługo potem dostałam w swoje łapki perfum z tej firmy z numerem 141 o pojemności 30 ml, są to odpowiedniki oryginalnych perfum. Ładna estetyczna buteleczka. Dopiero niedawno zaczęłam testować bo miałam i w sumie nadal mam spory zapas zapachów na długi czas. 

DSC07217.JPG DSC07218.JPG

Perfumy Nicole dla kobiet spowodują, że poczujesz się magicznie i wyjątkowo, a zarazem dodadzą Ci otoczki tajemniczości i kobiecości. W ofercie zapachów damskich proponujemy zakup perfum o unikalnym, trwałym i wyjątkowym zapachu. Produkty Nicole to odpowiedniki markowych, oryginalnych perfum. Możemy wyróżnić nuty kwiatowe, świeże jak i zmysłowe.

Nicole 141 (grupa: świeże): bergamotka, jaśmin, wanilia, pomarańcza, tuberoza, piżmo, drzewo sandałowe

Skład :
http://b4.pinger.pl/4f1f3fbad9907b5f701ced2d2e61f746/DSC07222.jpg

http://b2.pinger.pl/e7b19037f6318e2c68cfca2a4fbd3fb6/DSC07223.jpg

Moja opinia :
Perfum Nicole Cosmetics które dostałam jak już pisałam mają pojemność 30 ml które można kupić za około 25 zł na stronie firmy. Do tego posiadają numerki odpowiadające każde innemu zapachowi. Moje są odpowiednikiem Caroliny Herrery 212 VIP. Pojemności tych perfum jest naprawdę wiele, począwszy od 3 ml czyli testera, aż do 1000 ml w butelce plastikowej. W zależności od tego, zależy także cena. Dzięki temu można znaleźć także swój wymarzony zapach poprzez zakupy testerów, co jest dobrym wyjściem dla niezdecydowanych i wymagających osób. Opakowanie perfum jest bardzo eleganckie i estetyczne, napisy są wyraźne, nie zmywają się, a do tego buteleczka mieści się w każdej torebce, więc można mieć ją zawsze pod ręką. Zapach mi się bardzo podoba, kierowałam się odpowiednikiem tych perfum, ponieważ siostra miała akurat 212 VIP Caroliny Herrery i podobały mi się, więc postanowiłam spróbować z tym i nie zawiodłam się, są bardzo ładne, świeże, kobiece. Na początku są dosyć mocne, jednak po chwili stają się delikatne. Co do trwałości to szczerze jestem dosyć zadowolona bo trzymają się około 4-6h, nie jest to jakoś mega, ale zawsze jednak coś. Według mnie perfum jest wart zakupu zwłaszcza, że ma dobrą cenę. Pewnie jak wykorzystam te to się jeszcze skuszę na jakiś inny zapach.

Posiadaliście? Jak opinie? 


Perfumy testowany dzięki współpracy z Nicole Cosmetics, nie wpływa to jednak na recenzje produktu. 
http://www.sklep.nicole-cosmetics.pl/skins/default/light_purple/images/logo.png

1 komentarz: