Obserwatorzy

Beauty Formulas - Deep Cleansing Nose Pore Strip

DSC04020.JPG

Dzięki właściwościom klejącym usuwają zaskórniki, sebum i zanieczyszczenia zatykające pory na nosie. Wraz z odklejaniem paska usuwane są zanieczyszczenia dzięki czemu pory są mniej widoczne a skóra wygląda zdrowiej.

*Skład:*
PVP/VA Copolymer, Polivynyl Alcohol, Aqua(water), Propylene Glycol, Glycerin, Bentonite, Kaolin, Titanium Dioxide, Hamamelis Virginiana, Glyceryl Isostearate, Methylparaben.

Tak wygląda po wyciągnięciu z opakowania:
DSC04021.JPG

*Moja opinia:*
Na pierwszy rzut oka nie są złe, jakieś tam działanie w sobie mają, jednak moim skromnym zdaniem nie są one zadowalające. Po szybki i bolesnym ściągnięciu nie widać zbyt dużo ściągniętych zaskórników ( pokażę zdjęcie ale nie wiem czy coś będzie widać )
DSC04022.JPG

Mój nos zdecydowanie wyglądał tak jak po, może trochę więcej było widać niż zazwyczaj, no i kleił się niemiłosiernie, więc trzeba było zmywać i klej i to co na nim pozostało.
Nie wiem, może mój nos jest inny, ale dziwne, że czytając opinię innych mamy zupełnie odmienne zdanie, a używałam tego tak jak oczywiście było w instrukcji, no cóż, osobiście nie polecam tego produktu, no chyba, że ktoś jest chętny do przetestowania i przekonania się na własnej skórze co do jego działania.

*Mieliście? Macie takie samo zdanie jak ja?*

2 komentarze:

  1. Dawno, dawno temu Nivea wypuściła na rynek w Polsce pierwsze (przynajmniej tak mi się wydaje) tego typu plasterki. Były one dość drogie, ale były rewelacyjne! Używałam ich jako nastolatka i pięknie wyciągały zaskórniki. Potem znikły :( Jakiś czas temu zauważyłam, że plasterki takie wróciły do łask, próbowałam jednych w Polsce, teraz miałam jedne w Anglii no i lipa, nie działają, tak samo jak u Ciebie. Niestety :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Wystarczy zacząć myśleć racjonalnie, a nie wierzyć w cuda kosmetyki. Plastry usuwają większość zanieczyszczeń. Skóra, po usunięciu plastra, jest gładka i sprawia wrażenie czystej. Też używałam plastrów Nivea, ale byłam młodsza i miałam lepszą cerę. Uważam, że te plastry są najlepsze z tych dostępnych na naszym i angielskim rynku.

    OdpowiedzUsuń