Obserwatorzy

Jak zaczęła się moja przygoda z hybrydami?

A całkiem niespodziewanie, dzięki jednemu wydarzeniu w życiu, którym była konferencja Meet Beauty w Warszawie. A czemu niespodziewanie? Bo nie sądziłam, że jednym z prezentów będą lakiery hybrydowe Semilac i Neonail, takim sposobem stałam się posiadaczką wszystkich niezbędnych lakierów a także i olejka do paznokci. Brakowało mi jedynie lampy UV i zmywacza, ale to nie był żaden problem bo już kilka dni po tym wydarzeniu wybrałam się na zakupy niezbędnych mi przedmiotów. Z takim zaopatrzeniem nastawiłam się na jakiś dzień wolny i wybrałam się na przygodę z hybrydami, pierwszy raz. Nie było łatwo, nie wiedziałam co z czym się je, pomogła mi w tym instrukcja i kilka swoich kombinacji aby to jakoś wyszło. Wiadomo, że nie jestem tak doświadczona jak kosmetyczka i nawet nie zamierzam komuś takiemu dorównywać bo między nami jest ogromna przepaść. Na początku troszkę spiłowałam paznokcie, aby lakier się lepiej trzymał, bo skórek jako tako na paznokciach nie posiadam, więc już jeden problem mniej, potem nastąpiło malowanie paznokci bazą a potem już tylko pod lampę. 


Potem nadmiar lakieru zmyłam zmywaczem bo nie miałam nic innego pod ręką, a następnie pomalowałam rękę lakierem Semilac o nazwie Siren i również nadmiar usunęłam.


A na sam koniec został nałożony top oraz usunięcie jego nadmiaru.


Takim oto sposobem, pomalowałam swoje paznokcie lakierami hybrydowymi po raz pierwszy, nie był to wyczyn mistrzyni, ale i tak z efektu byłam bardzo zadowolona, tym bardziej, że w mojej pracy lakiery szybko się odpyskują, więc fakt, że tym razem trzymały się dwa tygodnie do czasu aż ich sama nie zmyłam , więc byłam u szczytu swoich marzeń z tą trwałością. 

Użyte lakiery :

A to mała instrukcja jak malować paznokcie :

A wam jak się udał pierwszy raz z hybrydami, lub ewentualnie taki raz planujecie? 

4 komentarze:

 1. Ja jeszcze nigdy nie miałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja hybrydy już przed Meet Beauty używałam :) Ale przynajmniej poznałam markę Neonail <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardzo lubię hybrydy NeoNail, obecnie testuję nowe hybrydy chiodo ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ciągle od koleżankach słyszałam o hybrydach i w końcu dałam się namówić :) Najpierw chodziłam do salonu manicure, potem robiła mi koleżanka (jak sobie kupiła zestaw) i teraz ja amm juz swoj sprzęt semilac i 10 lakierów i mam ochotę powiekszyć swoją kolekcje :)

  OdpowiedzUsuń