Obserwatorzy

Wibo - WOW Glamour Sand Effect nr 4

DSC05523.JPGDSC05522.JPG

Efekt brokatowego piasku. WOW Glamour Sand dzięki błyszczącym drobinkom brokatu, po wyschnięciu nadaje niezwykle modny efekt piaskowej struktury. Kolory kolekcji nawiązują do błyszczących trendów tej jesieni. Dostępny w czterech różnych kolorach.

Cena :
Około 8 zł / 8,5 ml


DSC05525.JPGPamiętam pierwsze czasy z efektem piaskowym przy pomocy gąbki, oczywiście mnie to bardzo wkurzało, bo nigdy nie mogłam domyć skórek które wyglądały jak nie wiadomo skąd wyjęte. Więc sobie odpuściłam.
Później pokazały się właśnie lakiery piaskowe różnych film, oczekiwałam oczekiwałam, pojawiały się pierwsze recenzję, więc skuszona poszłam do drogerii i wzięłam jedną butelkę na spróbowanie.
Na początku byłam sceptyczna, pierwsze użycie i myśl 'kolejny bubel', wydawało mi się, że miał skośny pędzelek, a i malowanie opornie szło. Stwierdziłam, że albo oddam albo poczekam.
Więc czekałam, czekałam i się doczekałam. Po pracy, wyjęłam lakiery i zaczęłam maziać. Na samym początku zaskoczenie, bo pędzelek był normalny, sobie myślę 'jakim cudem', a i malowanie stało się przyjemniejsze.

DSC05528.JPGNa paznokciach mam lakier już no z prawie tygodnia, bo były malowane w piątek w zeszłym tygodniu. Jak widać całkiem nieźle się trzymają, oczywiście na paznokciach są dwie warstwy, wtedy efekt jest najlepszy. Co do schnięcia to byłam w szoku, bo schnął dość szybko. 
Obawiałam się że lakier będzie tworzył taką powłokę, że będzie się zaczepiał o wszystko dookoła, czy też zbierał kurz, mydło, płyny, różne drobinki, ale okazał się sukcesem bo tak nie było.


Jak widać paznokcie mają jedynie starte końce paznokcia, ale to chyba norma po noszeniu go tyle czasu, zwłaszcza, że dopiero od dwóch dni mam je praktycznie takie. Niestety nie chciało mi się wcześniej zdjęć zrobić, ale sam efekt trwałości mnie zaskoczył.
DSC05527.JPGCo do zmywania to obawiam się, że tu będzie minus bo zmywanie brokatu zawsze było dla mnie męczące, ale o tym przekonam się pewnie niedługo.
Dla lepszego efektu paznokci użyłam jeszcze Miss sporty - Lasting colour 530 a na niego nałożyłam Essence - Special effect topper ale nie wiem czy ma numerek albo gdzie go bynajmniej znaleźć.
Ogólnie z piaskowego lakieru jestem bardzo zadowolona i z pewnością jeszcze jakiś kupię, albo brokat albo matowy.

 Posiadaliście? Jak opinie, a może się skusicie?

7 komentarzy: