Obserwatorzy

Party Care - Zmywacz do paznokci regenerujący z gąbką

 DSC04092.JPG

Wygodny w użyciu zmywacz o łagodnym działaniu. Zawiera aktywne składniki, glicerynę, witaminę F i ziołowe ekstrakty. Dzięki pojemnikowi z gąbką, pozwala szybko usunąć lakier z paznokcia.

Skład :
Acetone, Aqua, Glicerin, Ricinus Communis, Panthenol, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Salvia Officinalis, Calenula Officinalis, Chemomilla Recutita

DSC04096.JPG
Wygląd gąbeczki w środku :
DSC04097.JPG
Moja opinia:
Kupiłam go w jakiś sklepie. Jego cena to 3.49 zł. Nie jest wysoka więc warto było spróbować czegoś nowego, i takim oto sposobem zakupiłam sobie zmywacz do paznokci z gąbką. Może nie ma właściwości regenerujących, a przynajmniej ja takich nie dostrzegłam, ale i nie wysusza paznokci tak jak inne zmywacze których byłam posiadaczką, więc nie jest najgorzej. Gąbeczka już przybrała różnych kolorów, ale zmywać nadal zmywa doskonale, bardzo lubię kiedy w kilka sekund bez pocierania wacikiem mam zmyty lakier z paznokci, czy to zwykły czy z brokatem, radzi sobie doskonale, w kilka sekund mogę wyciągnąć palec i cieszyć się brakiem męczarni. Jego największą i najpoważniejszą wadą jest zapach, a raczej smród, jest straszny, muszę otwierać okna bo nie idzie wytrzymać, najgorsze jest to, że zostaje na palcach i trzyma się bardzo długo, wzięłam się za sposób i wycieram zaraz po wyjęciu palec w chusteczkę zapachową, trochę pomaga ale zapach nadal jest, nawet mycie kilka razy rąk nie pomaga, ani ponowne pomalowanie paznokci, to mi najbardziej w nim przeszkadza. Mimo tak dobrego zmywacza jakim jest, nie kupiłabym go ponownie ze względu na zapach jaki z niego emanuje, to jest poza mną, trzeba będzie poszukać innego zmywacza z gąbką który może nie będzie miał aż tak poważnej wady. Jednak tych którzy nie mają tak wrażliwego węchu polecam ten produkt - jest genialny i szybki!

Posiadaliście go?  Lub skusicie się?

3 komentarze: