Obserwatorzy

Isana, Young - Pianka oczyszczająca z białkiem jaja

DSC09486.JPG


YOUNG Pianka oczyszczająca z białkiem jaja 100 ml. Do wszystkich rodzajów skóry.

Z zastosowaniem technologii micelarnej.

Działanie pielęgnacyjne: Pozwól swojej skórze dać się oczyścić wspaniale miękką pianką. Zastosowana  w piance technologia micelarna powoduje, że również cząstki zanieczyszczeń pochodzących z otoczenia oraz makijaż są jakby magnesem odciągane ze skóry. Pianka zapobiega wysuszeniu skóry.

Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Skład :
Aqua, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium, Coco-Sulfate, Glyceryl Oleate, Decyl Glucoside, Citric Acid, Panthenol, Parfum, Sodium Benzoate Albumen, Potassium Sorbate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

Cena :
100 ml / 13 złRodzaj :
Oczyszczanie twarzy

Cera :
Odwodniona,
Młoda,
Normalna

Właściwości :
Nawilżające

Opakowanie :
Z pompką


Konsystencja :
Pianka


Moja opinia :
Oczyszczanie twarzy to u mnie codzienny rytuał, lubię wszelkiego rodzaju żele czy pianki, tym razem w moje ręce wpadła pianka do twarzy z Isany. Ma bardzo wygodne opakowanie, zapach również należy do przyjemnych, taki trochę egzotyczny. Produkt ma dosyć gęstą pienistą konsystencję. Starałam się używać pianki i na mokrą i na suchą twarz aby sprawdzić jak radzi sobie lepiej, z moich obserwacji wynikło, że jednak stosowanie jej na sucho robi lepsze efekty. Pianka sama w sobie nie jest zła, dobrze oczyszcza twarz, jednak z mocnym makijażem czy podkładem radzi sobie trochę gorzej. Po jej zastosowaniu nie zauważyłam żadnego podrażnienia czy też zapchania. Nie powoduje uczucia ściągnięcia i przesuszenia twarzy, chodź po jej zastosowaniu jak ktoś ma bardzo suchą skórę to krem nie zaszkodzi. Ogólnie do pianki nie miałabym nic do zarzucenia bo radzi sobie dobrze i cena też jest korzystna, jednak minusem jak dla mnie jest fakt, że szybko się u mnie skończyła, po nałożeniu na twarz jednej pompki praktycznie po chwili pianka znikała z twarzy, na umycie i zmycie makijażu potrzebowałam co najmniej trzech pompek co jest mało wydajne i produkt skończył się praktycznie po miesiącu czasu. Może u kogoś wydajność będzie lepsza, ja osobiście mam w zanadrzu jeszcze kilka produktów do oczyszczania a na piankę może kiedyś się jeszcze skuszę.

Posiadaliście ?

1 komentarz:

  1. Sporo o niej czytałam i z reguły były to pozytywne opinie. Może się skusze jak zużyję część zapasów. Obecnie korzystam z pianki Selfie Project :)

    OdpowiedzUsuń