Obserwatorzy

Miesiąc kuracji z serum do rzęs Bodetko Lash

Jakiś czas temu w swoje rączki w ramach współpracy dostałam serum do rzęs z firmy Bodetko Lash o pojemności 3 ml, które starcza na co najmniej 6 do 8 miesięcy stosowania. 

DSC07153.JPG DSC07154.JPG

Serum do rzęs BODETKO LASH dedykowane jest dla osób, które pragną mieć dłuższe i gęstsze rzęsy. Systematyczne stosowanie zapewni piękny i zdrowy wachlarz rzęs. Odżywkę można stosować przy doklejanych rzęsach gdyż nie wchodzi ona w żadną reakcję z klejem do rzęs.

Stosuj BODETKO LASH raz dziennie, a już po miesiącu zobaczysz rożnicę. Po 3 miesiącach regularnego stosowania będziesz się cieszyła długimi, gęstymi i mocnymi rzęsami.


Z serum jestem osobiście bardzo zadowolona, moje rzęsy stały się mocniejsze, nie wypadają już tak jak kiedyś, nawet przy mocnym tarciu przy demakijażu oka, do tego są zdecydowanie dłuższe, chodź niby takie były to teraz i tak jest zauważalna różnica, a do tego gęstsze. A to dopiero miesiąc użytkowania.
Produkt dobrze się nakłada, ma wygodny aplikator, do tego poręczne opakowanie, wszędzie go można ze sobą wziąć. 
Serum stosuje tak jak opisuje producent czyli co dziennie wieczorem, oczywiście na oczyszczonej twarzy. 

BODETKO LASH należy stosować raz dziennie wieczorem po demakijażu i osuszeniu twarzy. Precyzyjnym aplikatorem nanieś odżywkę na nasadę rzęs ruchem od kącika w kierunku zewnętrznej części oka (podobnie jak eyeliner).

A teraz przedstawię efekt przed i po :

PRZED                                                                                                                                       PO
Untitled-1 copy.jpg   Untitled-2 copy.jpg

Jak dla mnie efekt zauważalny. A wy jak uważacie?

3 komentarze: