Obserwatorzy

Spotkanie Leżajskich blogerek

DSC_0798.jpg


Ostatnio miało miejsce w mojej mieścinie spotkanie Leżajskich i okolicznych blogerek. Ów spotkanie było umówione na sobotę 22 marca, na godzinę 12. Oczywiście wcześniej wszystko ustalaliśmy na naszej specjalnej grupy, do której wszystkie chętne osoby z tych okolic zapraszam  'KLIK' . Na tą okoliczność miało zjawić się cztery osoby, wraz ze mną, frekwencja była dość niezła bo było nas trzy. Po przybyciu i odnalezieniu się udaliśmy się do zachwalanej w naszej mieścinie knajpie "Kontakt cafe". Lokalizacja dość niecodzienna, szczerze przyznam że od dupniej strony i sama bym jej chyba nigdy nie odnalazła, jednak wnętrze mnie w sumie zauroczyło, było dość miło, tak jakoś czułam się dobrze, jak w domu. Były trzy "wnętrza" każdy w innym guście, był też kącik do zabawy dla dzieci, bardzo dobry pomysł, więc plus dla knajpy za to bo czasem trudno coś takiego znaleźć, a wiadomo że dzieci to mają mnóstwo energii i w miejscu nie usiedzą. No ale mniejsza o to.
Spotkanie według mnie było udane. Byłam najstarszą z uczestniczek, ale według mnie nie dało się tego poczuć, przynajmniej w moim odczuciu. Czasami następowała chwila krępacji i ciszy, ale z czasem na pewno uda się wszystko pokonać, to pewnie ze względu na małą liczbę osób, no ale jak na pierwszy raz jest według mnie super. 

DSC_0801.jpg ff.jpg
 (Weronika po lewej, ja po prawej)

Rozmawialiśmy o modzie, blogach, o szkole (mimo że do niej nie chodzę) o wszystkim czym się dało a także delektowaliśmy się koktajlem mlecznym. Ja sobie zamówiłam jagodowo-waniliowy, jednak szkoda że nie był słodki, mimo to był dość smaczny.
Spotkanie trwało dość krótko bo tylko godzinkę, ale mimo to dzień się udał. Pogoda również nam dopisywała bo było dość ciepło ale wietrznie. Po spotkaniu odprowadziliśmy jedną z uczestniczek na pks, a my udaliśmy się w swoje strony.

DSC_0805.jpg DSC_0812.jpg

W spotkaniu uczestniczyły jeszcze :

Weronika http://demordie.blogspot.com/

Sandra  http://blackberryandblue.blogspot.com/

8 komentarzy:

 1. super!!!!
  http://rozaliafashion.blogspot.com/2014/03/spring-spring.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego samego dnia byłam na blogerskim spotkaniu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie spotkania na pewna są super do wiany doświadczeń/

  OdpowiedzUsuń
 4. Uważam że tego typu spotkania są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że jak nabiorę trochę więcej doświadczenia w blogowaniu (chociaż robię to już od pół roku), to też zorganizuję z kimś, np. z Warszawy, bo mam blisko, spotkanie tego typu. Na pewno blogerzy/blogerki znajdą duużo wspólnych tematów do rozmowy.
  dijasworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że nie byłam jeszcze nigdy na takim spotkaniu. (mieszkam za granicą) Chętnie spotkałabym się z innymi blogerkami!

  OdpowiedzUsuń
 7. tez bym poszła na takie spotkanie, ale niestety ciężko mi spotkać jakies blogerki z Kielc :D

  OdpowiedzUsuń