Obserwatorzy

Współpraca : Pilomax


DSC05847.JPGW marcu udało mi się nawiązać nową współpracę z firmą Pilomax która ma w swojej ofercie produkty dla włosów wszelkiego rodzaju. Na początku byłam sceptyczna co do tej współpracy bo to było na początku marca a produkty miały być wysłane dopiero pod koniec miesiąca. Nie wiedziałam czy doczekam tej paczki, ale jednak się udało. Firma się wywiązała i dostałam przesyłkę wraz z produktami do włosów. Oczywiście firma spytała mnie o preferencje i kolor włosów aby jak najlepiej dobrać przesyłkę do moich potrzeb żeby nie było żadnych rozczarowań. Takim cudem dostałam szampon + maskę wraz z turbanem i grzebykiem na potrzeby produktu. Wszystko mam dobrze rozpisane co, gdzie, jak stosować i mam nadzieję że produkty się spiszą tak jak są tego obietnice. 

Przesyłka była ładnie zapakowana i zabezpieczona. Turban był na paczce, reszta była owinięta i zawiązana firmową wstążkową, po odpakowaniu pojawiło się mnóstwo styropianowych kawałeczków dzięki temu zawartość paczki nie przesuwała się ani nie została uszkodzona.

DSC05849.JPG DSC05850.JPG

http://i.pinger.pl/pgr205/8fcf053e000368b5533a98e1/

Laboratorium Pilomax jest polską firmą z ugruntowaną, ponad dwudziestoletnią tradycją. U podstaw filozofii firmy leży przekonanie, że jedynie zdrowe włosy mogą być prawdziwie piękne. Zgodnie z tą zasadą firma stale rozwija profesjonalną markę kosmetyków do skutecznej i długotrwałej regeneracji oraz pielęgnacji włosów.
Każdy rodzaj włosów i skóry głowy wymaga szczególnej terapii. Dlatego Laboratorium Pilomax stale poszerza i udoskonala portfolio produktów we współpracy z brytyjskim producentem Richard & Appleby. Receptura kosmetyków Laboratorium Pilomax opiera się na naturalnych składnikach, z wyłączeniem parabenów, SLS i – tam, gdzie to możliwe – SLES. Starannie dobrane aktywne składniki sprawiają, że regeneracja i pielęgnacja przynosi widoczne efekty, nie drażniąc nawet bardzo wrażliwej skóry głowy.

Untitled-2.png

15 komentarzy:

 1. gratulacje ;) ja właśnie używam sobie zestawu regeneracyjnego tej firmy :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam tę maskę :) u mnie szału nie zrobiła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) Mam maskę do włosów ciemnych z tej firmy i bardzo lubię.

  OdpowiedzUsuń
 4. używałam tej maski bardzo dawno temu, chyba jeszcze w gimnazjum, ciekawe jak się zmieniła od tamtego czasu :) i czy nadal jest dobra

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję współpracy :)
  Ciekawe produkty otrzymałaś :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję współpracy! Miłego testowania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe jak się sprawdzą - miłego użytkowania :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa paczuszka, czekam na recenzję:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zazdroszczę tej współpracy - marzę o masce z Wax

  OdpowiedzUsuń