Obserwatorzy

Miss sporty - Metal Flip 020


DSC05353.JPG DSC05354.JPG

Lakier w zależności od kąta padania światła ma inny odcień. Dostępny w 4 metalicznych kolorach.

Cena :
8 zł / 7 ml

DSC05358.JPG

To jest generalnie mój pierwszy lakier metaliczny, który zakupiłam w przypływie zakupowym. Zachwycił mnie kolor i fakt mienienia się na różne odcienie/kolory. Zakupiłam jak myślę najjaśniejszy z wszystkich dostępnych odcieni, czyli 020. 
Na pewno podoba mi się ich buteleczka, jest wygodna w użyciu. Tak samo jeśli chodzi o pędzelek który jest generalnie w sam raz, pozwala na precyzyjne nakładanie lakieru, według mnie dobrze się nim rozprowadza a także da radę ominąć skórki i malowanie nim to przyjemność a nie modlitwa o dobre nałożenie.

DSC05364.JPG

Trwałość też jest zadowalająca, oczywiście są lekkie odpryski, zazwyczaj na końcówkach paznokci, jak to przy różnych czynnościach bywa po prostu się ścierają, nie mam tego za złe bo to generalnie dla mnie jest normą. Aktualnie mam go na paznokciach od zeszłego piątku, także już kawałek czasu, chodź jedna ręka jest idealna to druga niestety już mniej, ale w końcu to już tyle dni, że to już chyba normalne, że jakiś ubytek się znajdzie. Zawsze mogłabym go poprawić, ale szczerze mówiąc nie chce mi się.

DSC05361.JPG
DSC05362.JPG

Tak wygląda lakier po nałożeniu na niego dwóch warstw. O ile schnięcie sobie chwale bo jest dość szybkie i nie męczące, nawet nie pojawiają mi się na nich odciski, to wygląd lakieru na paznokciach już nie koniecznie. Jak widać są prześwity paznokci, które nie podobają mi się. Na dodatek o ile za pierwszym razem kiedy nim pomalowałam widziałam zmiany kolorów, tym razem tego nie ma, i to nie pierwszy przypadek, a już któryś raz z rzędu jak nim pomalowałam, po prostu widzę to co na zdjęciu, z każdej strony, z prawej, lewej, z góry, dołu, pod słońcem, w cieniu, dlatego postanowiłam po raz kolejny dać mu szansę i pomalowałam paznokcie kolejną warstwą. 

DSC05367.JPG
DSC05369.JPG

To jest już kolejna jego warstwa lakieru, czyli trzecia. Szczerze mówiąc nie zauważyłam większej różnicy między drugą a tą, tylko tyle, że mniej widać paznokcie, ale to i tak zależy od kąta padania światła. Nadal nie zauważyłam zmiany kolorów/odcieni, po prostu nic. Od lakier wyglądy jak ten z połyskiem, który się mieni, ale nie tworzy oszałamiającego efektu. 

DSC05373.JPG

Zdarza się, także że tworzy smugi, nie są jakieś straszne, ale przy kolejnej warstwie tego nie widać. Mam do niego mieszane uczucia. Z jednej strony mi się podoba, ale z drugiej ten brak efektu mnie odpycha. 
Co do samego zmywania, trochę się trzeba nad nim namachać, bo posiada drobinki brokatu, które jak wiemy, strasznie się źle zmywa, jest to utrudnienie, ale ze wszystkim idzie sobie w jakiś sposób poradzić, aby zmywanie nie było takie monotonne. 

Posiadaliście? Jak się spisywał? Jakieś rady aby móc uzyskać lepszy efekt?

9 komentarzy:

 1. Myślałam w Rossie nad tym lakierem, ale jednak się nie zdecydowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupiłam go ale okazał się kompletną klapą;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny kolor,ale ja wolę matowe.Hmm myślę,że powinnaś nałożyć jeszcze jedną warstwę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc już mi się nie chciało nakładać tej czwartej warstwy :) Brakowało mi już cierpliwości.

   Usuń
 4. Interesujace informacje sa na tej stronie, wszystkiego naj...


  My web-site; moderowany katalog stron

  OdpowiedzUsuń