Obserwatorzy

Współpraca : Bodetko Lash

DSC07046.JPGKilka dni temu dostałam propozycję współpracy z firmą Bodetko Lash która w swojej ofercie ma serum do rzęs wyprodukowane w Polsce w jednym z największych laboratoriów. Nie mam jako takich problemów z rzęsami, ale skoro mam szansę aby coś z nimi zrobić to czemuż by nie skorzystać? Takim oto cudem zgodziłam się na współpracę i dwa dni temu dotarła do mnie paczuszka, mała skromniutka z ciekawą zawartością. Od jutra planuje już testować nowy nabytek. Oczywiście nie obędzie się bez fotorelacji. Efekt przed i po również się będzie ukazywać co jakiś czas wraz z postępami  serum. 
A tak prezentowała się zawartość, oczywiście paczuszka była dobrze zabezpieczona przed jakimikolwiek uszkodzeniami. 

DSC07047.JPG 
DSC07048.JPG DSC07049.JPG

Serum do rzęs BODETKO LASH dedykowane jest dla osób, które pragną mieć dłuższe i gęstsze rzęsy. Systematyczne stosowanie zapewni piękny i zdrowy wachlarz rzęs. Odżywkę można stosować przy doklejanych rzęsach gdyż nie wchodzi ona w żadną reakcję z klejem do rzęs.

Stosuj BODETKO LASH raz dziennie, a już po miesiącu zobaczysz rożnicę. Po 3 miesiącach regularnego stosowania będziesz się cieszyła długimi, gęstymi i mocnymi rzęsami.

6 komentarzy: