Obserwatorzy

Patyczki Cleanic Professional do korekty makijażu i demakijażu & Płatki kosmetyczne Pure Effect Soft Touch

DSC05744.JPG    
 Patyczki Cleanic Professional przeznaczone do korekty makijażu i demakijażu. Posiadają specjalnie wyprofilowaną, spiczastą końcówkę, która umożliwia precyzyjną poprawę makijażu oraz dokładny demakijaż.
Linia Cleanic Professional powstała z myślą o najbardziej wymagających konsumentkach poszukujących sprawdzonych i polecanych przez profesjonalistów, innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie demakijażu.

Szczerze powiem, że jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką formą patyczków jaką dostałam od firmy Cleanic, byłam ich ciekawa i tego działania, czy aby na pewno wszystko zostało dobrze dopracowane i dobrane do potrzeb konsumentów.  Jak widać na zdjęciu główka patyczka ma dwie różne końcówki, jedna jest normalna jak przy typowych patyczkach higienicznych, a druga specjalnie wyprofilowana do jak dla mnie niedostępnych miejsc, jak np. oko. Dobrze może się sprawdzać także przy malowaniu paznokci i zmywaniu resztek niechcianego lakieru ze skórek paznokci.

DSC05747.JPGW opakowaniu znajdziemy 200 sztuk, cena za nie to około 3 zł. Myślę, że to nie jest duży wydatek jak na coś co przyda się na pewno wielu z nas. Nie zawsze makijaż wychodzi idealnie, czasem trzeba go trochę zmodyfikować, a czasem po prostu zmyć i pomalować jeszcze raz. Myślę że ta wyprofilowana końcówka przyda się osobom które malują kreskę, albo używają eyelinera. Jest to niesamowita pomoc przy zmywaniu bo profil końcówki jest idealnie dopasowany, mnie zmywanie tym nie sprawiało problemów a ułatwiło życie bo nie szarpałam całego oka, czyli moje rzęsy zostały na miejscu w stanie nie naruszonym i chwała im za to.

Opakowanie nie jest korzystne do wyjść, ale zawsze można wziąć kilka sztuk i schować ewentualnie do kosmetyczki i w razie potrzeby użyć, nie sądzę aby się wygięły czy zmodyfikowały. Jak dla mnie pomysł trafiony w dziesiątkę.


DSC05741.JPG 
Płatki kosmetyczne Cleanic Pure Effect Soft Touch to gama płatków w różnych kształtach (okrągłe i kwadratowe) i wielkościach. Sztruksowa powierzchnia płatka sprawia, że ma on o 15% większą powierzchnię pracującą z każdej strony. Dzięki nasączeniu ich powierzchni zmiękczającą substancją "Soft Touch" podnoszą komfort zabiegu oczyszczania skóry twarzy i dekoltu. Pozostawiają ją naturalnie piękną i pełną blasku.
Okrągłe : 120, 80, 50 sztuk
Kwadratowe : 50 sztuk

Poprzednim razem dostałam opakowanie małych płatków okrągłych. Tym razem dostałam kwadratowe i jestem z nich bardziej zadowolona. Są zdecydowanie większe, a za tym według mnie idzie wydajność. Jednym płatkiem mogę zmywać makijaż z dwóch oczu a nie tylko z jednego. Dobrze nasiąkają, nie mają z tym najmniejszych problemów. Są miękkie i delikatne jak puch. Dobrze się z nich korzysta, bez żadnych niespodzianek, typu rozdwajanie jak to było w przypadku poprzedników.

DSC05742.JPG
Opakowanie jest większe i raczej nie ma sensu brać całego ze sobą, tak jak pisałam wcześniej przy patyczkach można do kosmetyczki wsadzić kilka, tak żeby nam wystarczyło, czy to na imprezie, czy na wyjściu. Myślę, ze to dobra opcja. W połączeniu z patyczkami tworzą dobry demakijaż.

Koszt płatków to około 4,50-5 zł za 50 sztuk które znajdziemy w opakowaniu. Myślę że to nie jest wygórowana kwota i generalnie każdemu się przydają, czy to do demakijażu oczu czy być może do zmywania lakieru do paznokci. Ja jestem bardzo zadowolona z możliwości otrzymania tego, chodź myślę że bardziej się sprawdzają jak te okrągłe, są większe, nie tak grube i może dzięki temu się dobrze utrzymują. Według mnie na plus.

Myślę, że w przyszłości jeszcze kupię obydwa produkty.

Produkty dzięki współpracy z firmą Cleanic, nie wpływa to oczywiście na ocenę produktów.

Posiadaliście? A może się skusicie?

8 komentarzy:

 1. mam ;) te patyczki w szczególności lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię te płatki... jedne z największych

  OdpowiedzUsuń
 3. Oba produkty znam i bardzo lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się ta spiczasta końcówka patyczka. Na pewno jest pomocna przy poprawkach w makijażu.

  OdpowiedzUsuń
 5. używałam płatków, ale płatki jak płatki, nie ma dla mnie różnicy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam te patyczki, są świetne!

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja mam bardzo wrażliwą cerę i to są jedyne płatki kosmetyczne które nie wywołują podrażnień na mojej buzi. Są bardzo delikatne. Jestem im wierna...inne owszem kupuję ale tylko do zmywania lakieru z pazurków.

  OdpowiedzUsuń